Akce pro nové členy - Alpenverein až na 4 měsíce zdarma!!

Registrujete-li se jako nový člen Alpenvereinu (nikdy jste nebyli členy jakékoli sekce Alpenvereinu), můžete využívat všech výhod členství od 1.9.2014 až do 31.1.2016, tedy až 17 měsíců!  Veškeré výhody (pojištění, slevy na chatách …) i cena členství přitom zůstávají stejné. Registrace nových členů je možná od 1.9.2014.

Jen u nás k registraci navíc získáte slevovou knížku v hodnotě více než 1000 Kč platnou v ČR a další slevové kupóny v hodnotě 500 € u partnerů v Rakousku. Zároveň můžete využívat standardních výhod členství (až 50% slevy na chatách, slevy v naší půjčovně vybavení, slevy u našich smluvních partnerů.

Akce se týká pouze členství v Alpenvereinu, pojištění trvalé invalidity je platné pouze na kalendářní rok, tedy buď do konce prosince 2014 nebo od ledna 2015, tam nelze překlenovací období aplikovat.

<< Zobrazit všechny aktuality