Pro členy

Paušální slevy na nákupy | Jednorázové slevy na nákupy | Zvýhodněné předplatné časopisů | Rakousko | Ubytování

Výhody členství v Alpenvereinu

Členství v Alpenvereinu přináší řadu výhod zejména rodinám. Ale nejen jim!

U rodin, jejichž oba rodiče patří ke stejné sekci Alpenvereinu, obdrží děti bez vlastních příjmů členství vč. pojištění zdarma (nejvýše do 27 let). Totéž platí i pro rodiče, kteří vychovávají děti sami. Je však nutné děti přihlásit.

Rakouský Alpenverein tvoří 197 sekcí. Pojištění a všeobecné výhody jsou pro všechny stejné. Jednotlivé sekce a jejich zastoupení mohou svým členům poskytovat i další benefity.

1. Bonusy & slevy pro členy OEAV.CZ

Pouze členové Alpenvereinu registrovaní u kanceláře OEAV.CZ mohou navíc využívat celou řadu výhod a slev u partnerů v České a Slovenské republice.

Paušální slevy

Tyto slevy platí celoročně po předložení členské karty Alpenverein OEAV.CZ na rok 2020. Poskytovatelé slev si vyhrazují právo změnit podmínky slev i v průběhu roku. Aktuální informace a přesné vymezení slev najdete na našem webu anebo se informujte přímo na jednotlivých provozovnách.

Jednorázové slevy

Opravdu mimořádné slevy vám poskytne celá řada našich partnerských prodejen a e-shopů po předložení jednorázových kupónů otištěných v sešitě bonusů a slev, který je přílohou členské kartičky Alpenvereinu.
Poskytovatelé slev si vyhrazují právo změnit podmínky slev i v průběhu roku. Aktuální informace najdete na našem webu anebo se informujte přímo na jednotlivých provozovnách.

Bonusy a slevy1

2. Zvýhodněné předplatné časopisů

Současně s registrací Alpenvereinu (nebo i dodatečně) si můžete objednat za zvýhodněné ceny předplatné časopisů s horskou a outdoorovou tématikou.

3. Ubytování se slevou

Nabídka penzionů a chat v ČR

Postupně rozšiřujeme nabídku penzionů a chat v ČR, které nabízí výhodnější ceny členům Alpenvereinu registrovaných kanceláří OEAV.CZ

Další slevy v Rakousku

Více než 70 penzionů a hotelů poskytuje slevy členům sekce Alpenverein-Edelweiss (www.alpenverein-edelweiss.at). Na centrálním webu www.alpenverein.at najdete mnoho dalších výhod a slev poskytovaných všem členům bez rozdílu příslušnosti k sekcím.

Na horských chatách se slevou 50 %

Členové Alpenvereinu mají nárok na slevu na ubytování ve všech chatách rakouského, německého i jihotyrolského Alpenvereinu ve výši obvykle 50 % (nejméně 10 €/noc).

4. Klíč od winterraumu

Námi registrovaní členové si mohou zdarma zapůjčit klíče od wintteraumů rakouských horských chat.