Slevy na ubytování

Níže jsou chaty, na které můžete využít slevu na ubytování po předložení Vaší členské kartičky.

Horská chata Prašivá - Beskydy

Horská chata Prašivá / CHKO Beskydy

10 % sleva pro členy Alpenverein na ubytování.

Horská chata Prašivá se nachází v nadm. výšce 706 m. Chata nabízí celoroční ubytování i stravování a slouží jako výchozí bod do řady blízkých či vzdálenějších oblastí Moravskoslezských Beskyd. Za poslední roky se s nástupem nových chatařů výrazně proměnila na místo, kde to žije - pořádají se zde besedy, promítání, malé sportovní a kulturní akce, aktivity pro rodiny s dětmi, koncertíky apod. Mezi největší zajímavosti patří bezesporu rozhledna umístěná přímo ve věžičce chaty. Lákadlem je klasická domácí kuchyně bez smažených jídel. Od nepaměti je symbolem chaty vycpanina medvěda a v poslední době sem nejvíce návštěvníků chodí na vyhlášené borůvkové knedlíky.

Vyšní Lhoty 200, 739 51 Dobrá
Telefon: 555 11 22 77 / Email:  chatari@chataprasiva.cz / www.chataprasiva.cz

Horský hotel Skiland - Jeseníky

Horský hotel Skiland / Jeseníky

20 % sleva pro členy Alpenverein na ubytování.

Minimální délka pobytu 2 noci, sleva bude poskytnuta ze základní ceny, nelze sčítat s dalšími slevami.

Horský hotel Skiland ležící v nadmořské výšce 700 m. n. m. v malebné vesnici Ostružná obklopen krásnou přírodou Jeseníků. Poskytuje ideální místo pro turistické výšlapy, cyklistické výjezdy i lyžování jak pro jednotlivce, páry a party přátel, tak i pro rodiny s dětmi.  V areálu najdete příjemné ubytování v různých kategoriích, restauraci, tenisové kurty, bowling a další. Ideální pro aktivní dovolenou a milovníky hor.  Samozřejmostí je dobrá dostupnost autem, vlakem i busem a bezplatná WIFI v objektu.

Ostružná 66E, 788 25
Telefon: +420 777 254 542 / Email: skiland@skiland.cz / www.skiland.cz

Statek Samsara / Moravský kras

13 % sleva pro členy Alpenverein na ubytování.

SAMSARA je sanskrtský výraz pro kruh života, je synonymem neustálého putování a znovuzrození. Statek Samsara jsme otevřeli právě proto, aby znovuzrození poskytoval - duševní i fyzické. Jsme vyznavači zdravého životního stylu a aktivního odpočinku a obě tyto hodnoty chceme zprostředkovat i vám. Proto u nás naleznete vše, co k duševní i fyzické obrodě patří – ubytování v krásných pokojích, zdravou kuchyni na špičkové úrovni a blahodárné wellness služby. Zveme Vás na "projížďku" Moravským krasem. Na kole či pěšky, skrz jeskyně či přes propast Macocha. Příjemný den pak lze zakončit v sauně či vířivce a následně vše završit nezapomenutelnou večeří u krbu nebo na terase ve světle zapadajícího slunce.

Klepačov 236, 678 01 Blansko
Telefon: 727 945 560 / Email: info@statek-samsara.cz / www.statek-samsara.cz

Apartmány JakoDoma / Rakouské Alpy - místo pro odpočinek

20 % sleva pro členy Alpenverein na ubytování.

Rakouské Alpy - místo pro odpočinek

Apartmány JakoDoma vynikají zejména svou skvělou polohou. V blízkém okolí jsou stovky kilometrů sjezdovek a cyklotras. Přímo v domě bude pro hosty k dispozici krytý bazén a v každém apartmánu rychlá wifi.
V dosahu se nalézají skiareály Tauplitz, Schladming, Planneralm, Riesneralm, Loser, Dachstein Gletscher a další. Mimo zimní sezónu, objevíte nádherná jezeraGrundlsee, Toplitzsee, Odensee, Kammersee. Přímo ve městečku Bad Mitterndorfnaleznete příjemné restaurace a termální lázně.

Sonnenalm 7, 8983 Sonnenalm, Rakousko
Email: info@jakodoma.at / www.jakodoma.at

Maringotka na pastvině / Bílé Karpaty

25 % sleva pro členy Alpenverein na zážitkový pobyt.

Maringotka na pastvině leží uprostřed nádherné přírody v srdci Bílých Karpat. Pro ty co hledají klid, nebo chtějí na chvilku utéct a schovat se.... být se svými blízkými, milými, se svými dětmi, nebo jen sami se sebou. Není zde elektřina, není zde pitná voda, není zde sprcha, signál velmi omezeně. Je tu dřevěná krytá terasa s posezením, základní potřeby pro přežití, kadibudka s výhledy, klid, ovce, kytky, brouci... vzduch... obloha.. hvězdy a úžasné výhledy.

Vápenice 73, 687 74, Starý Hrozenkov
Telefon: 605 263 494 / Email:  maringotka@ha-do-na.cz / www.maringotkanapastvine.com

Hotel & Apartments Jacob / Brno, Jakubské náměstí

15 % sleva pro členy Alpenverein na ubytování.

Hotel a apartmány Jacob se nachází přímo v historické části města Brna na Jakubském náměstí. Příjemné ubytování doplňuje řada užitečných služeb. Lokalita svou atmosférou přímo vybízí k seznámení s bezpočtem kaváren, restaurací a dalších brněnských podniků.

Jakubské náměstí 7, Brno, 602 00
Telefon: +420 542 210 466 / Email: info@jacobbrno.cz / jacobbrno.cz

Český penzion Moroder Haus / Mayrhofen, Zillertal, Rakousko

10 % sleva pro členy Alpenverein na ubytování.

Moroder Haus se nachází v centru Mayrhofenu v srdci Zillertalských Alp. Dům s uměleckou atmosférou s 6 pokoji a apartmány pro 16 osob vyniká jedinečnou polohou v centru města s mnoha obchody a restauracemi, přesto v klidné oblasti v blízkosti lesa s turistickými a běžeckými stezkami. V blízkosti domu je minigolf, aquapark, bruslení, dětské hřiště, fotbalové hřiště a mnoho dalších atrakcí. K lyžařskému vleku Penken a Ahorn se dostanete za 7 min pěšky. Na podzim je nejlepší lyžování na ledovci Hintertux, který je vzdálen 20 minut jízdy autem.

Brandbergstrasse 357, 6290 Mayrhofen, Rakousko
Telefon: +420 605 561 417 / Email: moroderhaus@gmail.com / www.moroderhaus.com