Přečtěte si

Sleva pro členy OEAV na Hochalpenstrasse

SLEVA PRO ČLENY RAKOUSKÉHO ALPENVEREINU NA VYSOKOHORSKÉ SILNICI GROßGLOCKNER HOCHALPENSTRASSE

Chvála OeAV - Jak dopadla jedna nehoda v Tatrách

Doyen našeho oddílu, založeného v šerém dávnověku jistým Horymírem z Neumětel, Jindra (77) si neodpustí každý rok dvakrát navštívit své milované Tatry.

Bez pojistky na lyže nejezděte. Při srážce oceníte i „odpovědnost“

Když vyrážíte lyžovat do zahraničí, nezapomeňte se pojistit. Jinak můžete dopadnout jako Čech, kterého nedávno na Slovensku zachraňovala Horská služba a který musí nyní zaplatit statisíce.

Srazili jste mě, zaplaťte odškodné, slyší čím dál víc Čechů v Alpách

Na alpských sjezdovkách se začal rozmáhat zajímavý právnický byznys sNa alpských sjezdovkách se začal rozmáhat zajímavý právnický byznys s vymáháním odškodného za lyžařské nehody. Čím dál víc Čechů tak čelí soudním sporům za to, že se při lyžování srazili s jinými lyžaři a zranili je. Češi sice do Alp jezdí pojištěni proti úrazům, ale zapomínají na pojistku proti odpovědnosti za své případné lyžařské chyby.